chiffons اروپا ترکیه قوانین پیشنهادات

chiffons: اروپا ترکیه قوانین پیشنهادات اتحادیه اروپا اخبار بین الملل

عمدی در کار است تا آتش هورالعظیم خاموش نشود

رییس شرکت حفاظت محیط زیست گفت: امروز هورالعظیم در حال سوختن است و مطمئن هستم عمدی است و مردم شهرهای جنوبی ما در یک ماه اخیر دود استنشاق می کنند.  ..

ادامه مطلب

5 توصیه کاربردی ، روند زیاد کردن دما در هفته جاری زیاد خواهد شد + هموطنان مصرف برق را مدیریت کنند

سازمان هواشناسی آینده نگری کرده است که روند زیاد کردن دمای هوا در هفته جاری، کل کشور را به صورت وسیع دربرگیرد . در پی اعلام این پیش بینی، شرکت توانیر اط..

ادامه مطلب

سفر محرمانه مدیر سیا به کره‌شمالی و دیدار با کیم

رئیس شرکت اطلاعات مرکزی آمریکا اخیرا جهت ملاقاتی محرمانه با رهبر کره‌شمالی، به پیونگ‌یانگ رفته بود.  سفر محرمانه مدیر سیا به کره شمالی و دیدار با کیم ..

ادامه مطلب

زلزله چه بر سر تاسیسات آبرسانی پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آورد؟

قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به منظور تامین آب پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت زلزله برنامه‌ای در نظر گرفته شده است که ر..

ادامه مطلب

ازدواج زیر سن ۱۸ سال ناباروری را زیاد کردن می‌دهد ، سنگ‌اندازی‌ جهت زیاد کردن حداقل سن ازدواج دختران

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ازدواج زیرسن ۱۸ سال ناباروری را زیاد کردن می‌دهد و آثاری که به زن از نظر جسمی وارد می‌‌کند، بعضا جبران‌ناپذیر است.&nb..

ادامه مطلب

ادامه تحصیل سربازان حین خدمت در دست بررسی است / سردار کمالی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هنوز قانونی در رابطه با ادامه تحصیل سربازان حین خدمت تصویب نشده و پیشنهادات و مباحث مرتبط در این زم..

ادامه مطلب

احتمال بارش‌های پراکنده باران در پایتخت

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی در ساعتهای آتی به سمت شرق کشور رهسپار خواهد شد، گفت: شدت بارشهای ناشی از این س..

ادامه مطلب