chiffons اروپا ترکیه قوانین پیشنهادات

chiffons: اروپا ترکیه قوانین پیشنهادات اتحادیه اروپا اخبار بین الملل

هستند ، ربات&quot، نیمی از فالوورهای توئیتری ترامپ &quot

رئیس‌جمهوری آمریکا احتمالا بعضی از فالوورهای توئیترش را جهت خودش می خرد و این نشان می دهد که نیمی از آنها ربات یا همان “Bots” هستند. ..

ادامه مطلب

مخاطب تعجب کرده هست. ، نمایش زنان بی‌حجاب در «نفس» مسئله شرعی ندارد

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سه سیما راجع به حاشیه های نمایش تصاویری از زنان بی حجاب در سریال «نفس» توضیحاتی را ارائه داد. . نمایش زنان بی ..

ادامه مطلب

ادامه تحصیل سربازان حین خدمت در دست بررسی است / سردار کمالی

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هنوز قانونی در رابطه با ادامه تحصیل سربازان حین خدمت تصویب نشده و پیشنهادات و مباحث مرتبط در این زم..

ادامه مطلب

کشف دو جسد از حریق منزل متروکه در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کشف دو جسد در پی وقوع حریق در یک منزل قدیمی متروکه در خیابان سبلان جنوبی خبر دا..

ادامه مطلب

خواب جهت تقویت حافظه بافایده است

به گزارش مهر، بنیاد خواب ملی آمریکا عنوان می کند که خواب به شیوه زیر به اصلاح حافظه کمک می کند: خواب جهت تقویت حافظه بافایده است عبارا..

ادامه مطلب

احتمال بارش‌های پراکنده باران در پایتخت

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی در ساعتهای آتی به سمت شرق کشور رهسپار خواهد شد، گفت: شدت بارشهای ناشی از این س..

ادامه مطلب

ازکشتار غیرمجاز بپرهیزید ، هشدار دامپزشکی راجع به شیوع تب کریمه کنگو

اداره کل دامپزشکی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه‌ای از مردم خواست با توجه به شیوع فصل گرما، فعالیت کنه‌ها و احتمال شیوع تب خون ریزی دهن..

ادامه مطلب

از پرسپولیس می‌روم، ولی هر وقت بیرونم کنند / بیرانوند حرفش را بعد گرفت

به گزارش پیروزی دیلی؛ متن زیر روایتی است از عبدالصمد ابراهیمی، از دیدار دیروزش با علیرضا بیرانوند. بیرانوند حرفش را بعد گرفت: از پرسپولیس..

ادامه مطلب

شاخص بد بختی نصف شد

شاخص بد بختی در سال گذشته با توجه به کم شدن قیمت تورم و قیمت بهره و رشد تولید ناخالص داخلی نصف شده است هست. آخرین بار سال ١٣٨٤ بود که کشور عزیزمان ای..

ادامه مطلب